پشتیبانی

بازگشت و مرجوع سفارش تا 7 روز

تعویض یا بازگشت محصول تا 7 روز

این امکان در اختیار شما کاربران محترم قرار دارد که بعد از تحویل سفارش خود اگر کالا مورد پسند شما نبود تا 7 روز سفارش خود را تعویض کنید و یا عودت دهید . درصورت درخواست تعویض ، کالا برای شما تعویض خواهد شد و درصورت درخواست عودت ، وجه کالا به صورت کامل به شما برگشت داده خواهد شد .

 

تعویض یا بازگشت به چه صورت انجام می شود

برای شهر مشهد
اگر شما بعد از خرید درخواست تعویض یا بازگشت کالا را داشته باشید می بایست با همکاران پشتیبانی یوپوش تماس بگیرید و درخواست تعویض یا عودت سفارش خود را اعلام کنید . بعد از ثبت درخواست شما پیک فروشگاه به محل تحویل مراجعه می کند و کالای مورد نظر شما تعویض شده و یا عودت داده می شود .
در صورت درخواست عودت کالا ،همکاران پشتبانی اطلاعات حساب ( شماره کارت ) را از شما خواهند گرفت و در زمان 24 الی 48 ساعت کاری وجه پرداختی به حساب شما برگشت داده خواهد شد .

تمام هزینه های مربوط به تعویض و یا عودت کالا بر عهده مشتری می باشد .

 

برای سایر شهر ها
برای سایر شهر ها نیز اگر شما بعد از تحویل سفارش درخواست تعویض یا بازگشت کالا را داشته باشید می بایست با همکاران پشتیبانی یوپوش تماس بگیرید و درخواست تعویض یاعودت خود را اطلاع دهید و سپس کالایی را که درخواست تعویض یا عودت آن را دارید به آدرس یوپوش توسط پست ارسال کنید . پس از دریافت مرسوله توسط یوپوش به یکی از دو حالت زیر عمل خواهد شد :
اگر شما درخواست تعویض کالا را دشته باشید کالای جدید برای شما پست می شود .
اگر شما درخواست عودت کالا را داشته باشید هزینه کالای عودت داده شده به شما برگشت داده خواهد شد .

تمام هزینه های مربوط به تعویض و یا عودت کالا بر عهده مشتری می باشد .

 

چه نکاتی را برای استفاده از امکان تعویض یا بازگشت کالا باید رعایت کنم
1- زمان استفاده از این سرویس  تا 7 روز بعد از تحویل کالا می باشد . اگر شما بعد از تحویل سفارش خود به هر دلیلی تصمیم بر تعویض یا عودت آن را دارید حتما تا قبل از اتمام 7 روز اقدام نمایید .
2- در مدت زمان 7 روز از کالا نباید استفاده شود .
یک تگ مقوایی در زمان ارسال به هر لباس پلمپ می شود . این تگ مانعی برای پرو کردن و امتحان کردن لباس نیست اما برای استفاده کردن از لباس می بایست این تگ را جدا کنید . لباس هایی که تگ مقوایی از آنها جدا شده باشد یوپوش آنها را به منزله استفاده شده در نظر می گیرد و قابل تعویض و یا عودت نخواهند بود .